اجاره خودرو اسپورتیج

اجاره خودرو اسپورتیج در کیش

AT ۵ ۴ ۲
۵/۵

اسپورتیج یکی دیگر از ماشین های اجاره ای محبوب برای رنت خودرو در کیش است. این خودرو سواری فوق العاده نرمی دارد و از نقطه نظر ایمنی باید گفت که کمپانی کره ای در ساخت اسپورتیج بسیار خوب عمل کرده است و در تست های ایمنی در برخوردهای شدید از جلو، کنار و استحکام سقف خودرو، بالاترین امتیاز را به دست آورده است. اجاره اسپورتیج در کیش به عنوان یک کراس آور زیبا و با ارزش است که به راحتی و به صورت اجاره ماشین ارزان در کیش و با شرایط آسان در دسترس است. شما برای اینکه اسپورتیج را برای رنت خودرو در کیش انتخاب کنید می توانید مدارک خود را برای ما به رزرواسیون آنلاین خودرو سوئیچ کیش https://sweechkish.com ارسال کنید و اسپورتیج را برای شما در زمان درخواستی رزرو کرده و در اختیارتان قرار می دهیم. کرایه اسپورتیج از سوئیچ کیش بصورت اجاره خودرو بدون راننده امکان پذیر است.

حداکثر توان موتور (hp)181 اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه
حداکثر سرعت (km/h)183
سیستم انتقال قدرت۶ سرعته اتوماتیک
گنجایش مخزن سوخت (Lit)62
طول خودرو۴۴۸۰ mm
ارتفاع خودرو۱۶۵۵ mm
نوع فرمانبرقی
مصرف سوخت۱۰ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر
حجم موتور۲۳۶۰ سی سی

مدارک اجاره ماشین اسپورتیج در کیش :

*تصویر کارت ملی

*تصویر گواهینامه رانندگی

*مبلغ ۵ الی ۱۵ میلیون تومان ودیعه نقدی که با توجه به خودرو انتخابی تعیین می شود که درصورت نداشتن وجه نقد می توانید از چک ضمانت استفاده کنید (به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد).

*مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت ودیعه جرائم رانندگی دریافت و پس از ۳۰ روز کاری به مشتری استرداد می‌شود.

*پرداخت کل هزینه اجاره خودرو در زمان تحویل خودرو  به ‌صورت نقدی یا از طریق کارت‌های اعتباری

شرایط اجاره خودرو اسپورتیج در کیش:

*حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو یک روز (۲۴ ساعت) می‌باشد.

*بدون محدودیت کیلومتر

*داشتن حداقل سن ۲۱ سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

*کلیه خودروها دارای پوشش بیمه Basic می‌باشد، در صورت تمایل مشتری امکان خریداری بیمه‌های تکمیلی Permium، Medium نیز می‌باشد و لازم به ذکر است که شرکت سوئیچ تنها شرکت اجاره خودرو در کیش می باشد که بیمه بیسیک را برای کلیه ناوگان خود در نظر گرفته است.

*هزینه سوخت به عهده مشتری می‌باشد و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می‌توانید از آن نیز در جزیره استفاده نمایید.

*سوئیچ کیش این امکان را فراهم نموده است که خودرو مورد نظرتان را در فرودگاه، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در کیش تحویل بگیرید.

*خدمات اجاره خودرو در کیش در قالب اجاره خودرو بدون راننده و موتورهای برقی ارائه می‌شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.
 برای اجاره کیا اسپورتیج بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ کیش درخواست خودرو کنید

کیا اسپورتیج

قیمت ۱ تا ۲ روز
۱/۴۵۰/۰۰۰ تومان

Button Text

کیا اسپورتیج

قیمت ۳ تا ۶ روز
۱/۳۵۰/۰۰۰ تومان

Button Text

کیا اسپورتیج

قیمت ۷ تا ۱۳ روز
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text