اجاره خودرو سورنتو

اجاره خودرو سورنتو در کیش

AT ۷ ۵ ۳
۵/۵

آیا علاقمند هستید رانندگی با یک خودرو قدرتمند و رویایی را تجربه کنید و لذت رانندگی، سرعت، راحتی و ایمنی را همزمان داشته باشید قطعا اجاره سورنتو می تواند یکی از گزینه های پیشنهادی سوئیچ کیش به شما باشد. اجاره ماشین کیا سورنتو در کیش با توجه به ظرفیت و فضای بزرگ خودرو، یکی از گزینه های پرانتخاب برای مسافران و گروه های پر جمعیت است. اگر به دنبال خودرویی راحت، زیبا هستید کیا سورنتو یک شاسی بلند ۷ نفره‌ جذاب با طراحی فوق العاده می‌باشد که حس لوکس بودن را به راننده و سرنشینان به خوبی القا می‌کند. با اجاره سورنتو در کیش شما می‌توانید جز افرادی باشید که این حس را تجربه می کنند. در واقع با اجاره ماشین در کیش بر خلاف سایر نقاط کشور شما می‌توانید نسل‌های جدید خودرو‌های معرف جهان را سوار شوید. اجاره سورنتو در کیش نیز همین شانس را به شما می‌دهد و با خانواده‌ی خود تا سقف ۷ نفر می‌توانید این خودروی زیبا را اجاره کرده و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. اجاره خودرو سورنتو در کیش به راحتی از طریق سایت سوییچ کیش امکان پذیر است و با چند کلیک ساده این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با ارزان ترین قیمت اجاره ماشین در کیش خودروی مورد علاقه‌ خود را اجاره نمایید.

حداکثر توان موتور (hp)188 اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه
حداکثر سرعت (km/h)220
سیستم انتقال قدرت۶ دنده اتومات با شیفت لاک
گنجایش مخزن سوخت (Lit)71
طول خودرو۴۷۸۰ mm
ارتفاع خودرو۱۶۹۰ mm
نوع فرمانبرقی
مصرف سوخت۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر
حجم موتور۲۳۶۰ سی سی

مدارک اجاره ماشین سورنتو در کیش :

*تصویر کارت ملی

*تصویر گواهینامه رانندگی

*مبلغ ۵ الی ۱۵ میلیون تومان ودیعه نقدی که با توجه به خودرو انتخابی تعیین می شود که درصورت نداشتن وجه نقد می توانید از چک ضمانت استفاده کنید (به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد).

*مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت ودیعه جرائم رانندگی دریافت و پس از ۳۰ روز کاری به مشتری استرداد می‌شود.

*پرداخت کل هزینه اجاره خودرو در زمان تحویل خودرو  به ‌صورت نقدی یا از طریق کارت‌های اعتباری

شرایط اجاره خودرو سورنتو در کیش:

*حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو یک روز (۲۴ ساعت) می‌باشد.

*بدون محدودیت کیلومتر

*داشتن حداقل سن ۲۱ سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

*کلیه خودروها دارای پوشش بیمه Basic می‌باشد، در صورت تمایل مشتری امکان خریداری بیمه‌های تکمیلی Permium، Medium نیز می‌باشد و لازم به ذکر است که شرکت سوئیچ تنها شرکت اجاره خودرو در کیش می باشد که بیمه بیسیک را برای کلیه ناوگان خود در نظر گرفته است.

*هزینه سوخت به عهده مشتری می‌باشد و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می‌توانید از آن نیز در جزیره استفاده نمایید.

*سوئیچ کیش این امکان را فراهم نموده است که خودرو مورد نظرتان را در فرودگاه، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در کیش تحویل بگیرید.

*خدمات اجاره خودرو در کیش در قالب اجاره خودرو بدون راننده و موتورهای برقی ارائه می‌شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.
 برای اجاره سورنتو بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ کیش درخواست خودرو کنید

کیا سورنتو

قیمت ۱ تا ۲ روز
۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text

کیا سورنتو

قیمت ۳ تا ۶ روز
۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text

کیا سورنتو

قیمت ۷ تا ۱۳ روز
۱/۸۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text