اجاره خودرو مالیبو

اجاره خودرو مالیبو در کیش

AT ۵ ۴ ۲
۵/۵

اگر به دنبال خودرویی راحت و زیبا برای رنت خودرو درکیش هستید اجاره شورولت مالیبو پیشنهاد سوئیچ کیش به شماست. شورولت مالیبو خودرویی جذاب با طراحی فوق العاده می‌باشد که حس لوکس بودن را به راننده و سرنشینان خود القا می‌کند. با کرایه شورولت مالیبو در کیش شما می‌توانید جز افرادی باشید که این حس را تجربه می کنند. در واقع با اجاره ماشین در کیش بر خلاف سایر نقاط کشور شما می‌توانید نسل‌های جدید خودرو‌های معرف جهان را سوار شوید. اجاره شورولت مالیبو در کیش نیز همین شانس را به شما می‌دهد تا این خودروی زیبا را اجاره کرده و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. اجاره شورولت مالیبو در کیش به راحتی از طریق سایت سوئیچ کیش امکان پذیر است و با چند کلیک ساده این امکان برای شما فراهم می‌شود تا با ارزان ترین قیمت اجاره خودرو در کیش، خودروی مورد علاقه‌ خود را اجاره نمایید.

حداکثر توان موتور (hp)250 اسب بخار در ۵۳۰۰ دور در دقیقه
حداکثر سرعت (km/h)251
سیستم انتقال قدرت۸ سرعته اتوماتیک با حالت شیفت دستی
گنجایش مخزن سوخت (Lit)73
طول خودرو۴۹۲۳ mm
ارتفاع خودرو۱۴۶۶ mm
نوع فرمانتلسکوپی الکتریکی
مصرف سوخت۹ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر
حجم موتور۲۰۰۰ سی سی

مدارک اجاره ماشین مالیبو در کیش:

*تصویر کارت ملی

*تصویر گواهینامه رانندگی

*مبلغ ۵ الی ۱۵ میلیون تومان ودیعه نقدی که با توجه به خودرو انتخابی تعیین می شود که درصورت نداشتن وجه نقد می توانید از چک ضمانت استفاده کنید (به هنگام استرداد خودرو به شما عودت خواهد شد).

*مبلغ ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال بابت ودیعه جرائم رانندگی دریافت و پس از ۳۰ روز کاری به مشتری استرداد می‌شود.

*پرداخت کل هزینه اجاره خودرو در زمان تحویل خودرو  به ‌صورت نقدی یا از طریق کارت‌های اعتباری

شرایط اجاره ماشین مالیبو در کیش:

*حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو یک روز (۲۴ ساعت) می‌باشد.

*بدون محدودیت کیلومتر

*داشتن حداقل سن ۲۱ سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

*کلیه خودروها دارای پوشش بیمه Basic می‌باشد، در صورت تمایل مشتری امکان خریداری بیمه‌های تکمیلی Permium، Medium نیز می‌باشد و لازم به ذکر است که شرکت سوئیچ تنها شرکت اجاره خودرو در کیش می باشد که بیمه بیسیک را برای کلیه ناوگان خود در نظر گرفته است.

*هزینه سوخت به عهده مشتری می‌باشد و چنانچه دارای کارت سوخت باشید می‌توانید از آن نیز در جزیره استفاده نمایید.

*سوئیچ کیش این امکان را فراهم نموده است که خودرو مورد نظرتان را در فرودگاه، هتل‌ یا هر نقطه دلخواه دیگری در کیش تحویل بگیرید.

*خدمات اجاره خودرو در کیش در قالب اجاره خودرو بدون راننده و موتورهای برقی ارائه می‌شود.

*لازم به ذکر کلیه شرایط دریافت خودرو اجاره ای کاملا شناور بوده و بسته به مدارک ارائه شده امکان تغییر در هر بخش وجود دارد.
 برای اجاره مالیبو بهتر است که یک هفته زودتر ماشین را رزرو کنید. برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات شما از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که حضور دارید می توانید از سوئیچ کیش درخواست خودرو کنید

شورلت مالیبو

قیمت ۱ تا ۲ روز
۱/۷۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text

شورلت مالیبو

قیمت ۳ تا ۶ روز
۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان

Button Text

شورلت مالیبو

قیمت ۷ تا ۱۳ روز
۱/۳۵۰/۰۰۰ تومان

Button Text