درباره سوییچ کیش

شرکت اجاره خودرو سوئیچ کیش (یوروپکار ایران) از سال ۱۳۹۰ در زمینهٔ اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده مشغول به فعالیت می باشد. سوئیچ کیش با بیش از ۲۲ ایستگاه در ۱۵ استان و تمامی فرودگاه‌های بین‌المللی ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه علاوه بر ایران خدمات خود را در سراسر جهان و بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می‌دهد.
سایر خدمات مکمل سوئیچ کیش شامل صدور گواهینامه بین‌المللی رانندگی می باشد . 
این شرکت با فراهم کردن خدمات اجاره خودرو بدون نیاز به کارت اعتباری در سراسر دنیا امکان اجاره خودرو در خارج از کشور را برای کلیه ایرانیان تسهیل نموده است.
سوییچ کیش دارای یک ایستگاه ثابت در سالن پروازهای ورودی این جزیره زیبا می باشد و با ارائه ماشین های به روز و همچنین موتور برقی آماده خدمت رسانی به تمامی مسافران عزیز می باشد .

رسالت سوییچ کیش

سوئیچ  کیش باهدف تسهیل شرایط اجاره خودرو برای ایرانیان در داخل و خارج از کشور امکان اجاره خودرو به‌صورت آنلاین را فراهم آورده است.
این مجموعه در تلاش است تا با گسترش شبکه اجاره خودرو در کلیه شهرهای ایران، ارتقاء ناوگان خود از اقتصادی تا لوکس و بهره‌گیری از روش‌های مدرن ارائه خدمات، شرایط حمل‌ونقل آسان و سریع را در دسترس همه افراد قرار دهد.

ارزش های سوییچ کیش

شرکت سوئیچ کیش با محوریت شفافیت در ارائه اطلاعات، ایجاد اعتماد و سرعت در انجام امور، یک تجربه متفاوت از اجاره خودرو را خلق کرده است.
بهبود مشتری مداری در بخش‌های مختلف از طریق ارتقای پاسخگویی و رسیدگی به درخواست‌های مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از دیگر ارزش‌های سوئیچ کیش می‌باشد.